• خط رنگ الکتروفروز کاتدي تمام اتوماتيک
  •  
  • این خط توانایی و ظرفیت مناسبی جهت رنگ آمیزی قطعات متعدد خودرو مطابق با استاندارد های کنترل کیفی شرکت های پژو و رنو فرانسه و دیگر استاندارد های معتبر جهانی را دارا می باشد.

    فرایند آماده سازی سطح به گونه ای طراحی شده است که قطعه کاملا چربی گیری شده و پس از عبور از مراحل فعال سازی سطح و اعمال پوشش فسفاته تری کاتیونیک ( روی، نیکل، منگنز ) و شستشو با آب مقطر وارد مرحله رنگ آمیزی کاتافورز می گردد. در این مرحله به طریقه الکتریکی، رنگ اپوکسی مشکی با ضخامت حدود 2 ± 20 میکرون بر روی قطعه اعمال می شود. لایه رنگ اعمال شده توانایی مقاومت در برابر خوردگی با حداقل 700 ساعت آزمایش مه نمک ( Salt spray ) را دارا می باشد

    از مزایای دیگر این رنگ آمیزی می توان به بالا بودن راندمان در مصرف مواد، ضخامت یکنواخت و پیوسته، سازگاری با محیط زیست به دلیل تولید مقادیر ناچیز مواد عالی فرار) ( Voc و مواد خطرناک آلوده کننده هوا ) ( Haps  اشاره نمود.  

    همچنین این خط با داشتن آزمایشگاهی مجهز، کلیه آزمایش های مراحل آماده سازی سطح و رنگ نهایی از قبیل آزمایش غوطه وری در آب، آزمایش مه نمک) ( Salt spray، ضربه و خمش را مطابق با خواست مشتری انجام می دهد.